İş için evden uzaklaştığı günlerde gizli kamera karısı ile köpeğini kaydediyordu… Bir gece otel odasında evini izlerken….

O işteyken, karısını ve köpeğini gizli bir kamera çekiyordu.

Bir yetişkinin evden uzakta çalışmak zorunda olması her zaman eşine karşı endişeli olmasına neden olur. O, eşiyle mümkün olduğunca fazla zaman geçirmeye ve hatta güvenli bir ortam yaratmaya çalışır.

Eşinin sıkılmaması için Vasili bir köpek sahiplendi, uzun yıllardır onunla yaşıyor. Sevgilisinin evde de güvende hissetmesi için Vasili, hareketlere duyarlı güvenlik kameraları kurdu.

Ve bir kez daha büyük bir sipariş sonrası adam uzun bir yolculuğa çıkmak, evi ve sevdiğini terk etmek zorunda kaldı. Vasili uzaklara gittiğinde her zaman endişelenir ve evle iletişim kurmayı sürdürmeye çalışır. Bu sefer onu rahatsız eden güçlü bir endişe vardı. Sürekli arıyordu, Maşa’ya her türlü detayı soruyordu ve beklenmedik an gelene kadar kameraları dikkatle izliyordu.

Bir gece geç saatlerde Vasili, evde bir hareket olduğuna dair bir bildirim aldı. Kamera hareketi algıladı ve görüntüyü aktarmaya hazırdı. Adam endişelenmeye başladı ve hırsızların eve girdiğinden emin olarak polisi aramak için 911’i aramayı düşündü. Ancak son anda ne olduğunu görmeye karar verdi.

Kamera mutfakta aktif hale geldi. Ancak hiçbir izinsiz giriş belirtisi yoktu çünkü ekranda kızı ve köpeği görüyordu. Onlar tatlı bir şekilde zıplıyor ve dans ediyorlardı. Vasili kendini tutamadı ve neredeyse mutluluktan ağlayacaktı.

Maşa’nın söylediğine göre, köpek her zaman onu sevdiği adama özlem duymaması için her türlü yolla destekliyordu. Böyle şeyler sürekli oluyordu ve sadece şimdi her şey videoya kaydedildi. Bu hikaye, dört ayaklı arkadaşlarımızın her zaman bizi desteklemeye ve her şeye rağmen yanımızda olmaya hazır olduğunu bir kez daha kanıtlıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x