Çilingiroğlu kardeşler Zehra ve Hüseyin Kaya’dan babaanneye doğum günü sürprizi

Kaya Çilingiroğlu ile Hülya Avşar, 1997 yılında evlenmiş, magazin dünyasının gözde çiftlerinden olmuştu. Çilingiroğlu’nun eşini Feraye Tanyolaç ile aldattığı iddiaları sonrası 2005’te yollar ayrılmıştı. 2009’da Tanyolaç’la dünyaevine giren Çilingiroğlu, 2014’te ikinci kez boşanmıştı.

Şimdilerde yeni bir aşka yelken açan 59 yaşındaki ünlü ismin, biten evliliklerinden Zehra (25) ve Hüseyin Kaya (17) adında bir oğlu ve bir kızı bulunuyor.

“SERVETİM”

Kaya Çilingiroğlu, geçtiğimiz ay çocuklarıyla fotoğrafını, kalp emojisi ve “Servetim” mesajı ile sosyal medya hesabından paylaşmıştı. Çilingiroğlu’nun gönderisi çok sayıda beğeni ve yorum almıştı.

BABALARININ BOYU KADAR OLDULAR

Neşelerinin bir hayli yerinde olduğu gözlenen Çilingiroğlu Ailesi’nden Zehra ve Hüseyin Kaya’nın, babalarının boyuna yetişmesi dikkatlerden kaçmamıştı.

“PASTA KESECEĞİZ”

Zehra ile Hüseyin Kaya, önceki gün babaanneleri Gülümser Çilingiroğlu ile görüntülendi. İkili, babaannelerinin doğum gününü kutlamak için Nişantaşı’na geldiklerini söyledi.

Çilingiroğlu kardeşler, “Babaannemizin 87’nci yaşı nedeniyle yemek yiyeceğiz ve pasta keseceğiz. Nişantaşı’nda güzel bir restoran var, oraya geldik” açıklamasını yaptılar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x