Analist Tarih Verdi: Sıradaki Hızlı At Bu Altcoin!

Kripto analisti Filip L, Cronos’un (CRO), bu hafta başlarında üst tarafta kesin bir ret aldıktan sonra akıntıya karşı ilerlediğini belirtiyor. Ayrıca analist CRO’un bu Cuma günü Bitcoin’in rallisinden gelen destekleyici arka rüzgarları aldığını söylüyor. Bu doğrultuda analiste göre altcoin, yaza kadar %90 kazanç sağlayabilecek bir koparma hareketi için bu hafta izlenmeye değer.

Altcoin fiyatının %90’lık bir artış görmesi mümkün!

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere Cronos (CRO) fiyatı, altcoin alanındaki birçok erkek ve kız kardeşine karşı olduğu için bu Cuma günü burada tüm kartları elinde tutuyor. Fiyat hareketi hafta boyunca %6’nın üzerinde arttı. Bu Cuma günü, Bitcoin fiyatındaki ralli ile başka bir rüzgar CRO lehine hareket ediyor gibi görünüyor. CRO, 55 günlük Basit Hareketli Ortalamayı (SMA) yukarıya doğru kırabilirse, boğalar arasında sadece bir element daha duruyor ve bu yılın yazına kadar %90’lık bir kazanç elde etmesi mümkün.

Altcoin fiyatı, hafta boyunca %6’nın üzerinde artış kaydettiği içi için hafta sonu başlamadan önce bu Cuma bazı çok yükseliş işaretleri veriyor. Hafta başında kesin bir ret almış olsa da, boğaların fiyat hareketine güçlü bir şekilde katıldığı ve Bitcoin fiyatından gelen kuyruk rüzgarlarının yalnızca yükseliş ateşine daha fazla yakıt kattığı oldukça açık hale geldi. Hafta sonu piyasa gerilimlerinin yatışmasıyla, boğaların 55 günlük SMA’yı 0,0765 dolardan kırma konusunda adil bir fırsata sahip olması mümkün.

CRO haftalık fiyat grafiği

Cronos’un karşılaşacağı ters rüzgarlar da var

CRO, önümüzdeki hafta 200 günlük SMA ile 0,0851 dolardan karşılaşacak ve bu biraz zor olabilir. Kesinlikle, yanlış bir kırılmanın aynı haftadaki tüm kazançlarda neredeyse tamamen düşüşü tetiklediği Şubat ayındaki haftalık performansı gören traderlar, neyle karşı karşıya olduklarının farkındalar. Bitcoin fiyatı daha fazla yükselirse, bunun CRO’nun 200 günlük SMA’nın üzerine çıkması ve önümüzdeki aylarda kar hedefi olarak 0,16 dolar ile geniş bir alana açık olması için yeterli olmasını muhtemel.

Yukarıda belirtildiği gibi, Şubat olaylarının tekrarı olabilir. Bu, boğaların 200 günlük SMA’yı zorladığı ve fiyat hareketini hareketli ortalamanın altına iten ve hatta 55 günlük SMA’nın altına tam bir sıkışmayı tetikleyebilecek bir ayı dalgasıyla karşılaşacağı anlamına gelir. Bu, birçok boğayı durdurabilir ve fiyat hareketinin 0,0579 dolara düşmesine yol açabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir